Ostatni Dech Kościerzyna – czerwiec 2013

Kolejny „Ostatni Dech” za nami :) Tym razem było sporo kurzu, ale było na co popatrzeć. Jak zwykle rywalizacja była zacięta, a wydaje się że chyba z wyścigu na wyścig jest coraz większa. Pierwsze miejsce w swoich klasach zajęły następujące samochody: lekkie – Skoda Felicja, średnie – Mitsubishi Colt, ciężke – Opel Vectra A. Zdjęcia z wyścigu poniżej, nagranie pojawią się wkrótce.

 

Kolejny z wyścigów 28 lipca, do uzdrzeni!

 

Ostatni Dech

Niech Was pozory nie zmylą, ten przełącznik nie służy do włączania światła. Ciekaw jetem kiedy ten patent pojawi się w kolejnym „Szybcy i Wściekli”, kiedy to Vin Diesel będzie podobnym włącznikiem włączał NOS.

Ostatni Dech (2)

Zaostrzone zostały przepisy bezpieczeństwa – wymagana siatka lub pasy osłaniające kierowcę.

Ostatni Dech (3)

Biedronki są wszędzie, jak inne robale. Na tym zdjęciu Vectra jest już po dachowaniu, które zaliczyła jeszcze przed wyścigiem, podczas prologu.

Ostatni Dech (4)

Jakiś koleś przyjechał Polonezem.

Ostatni Dech (5)

O, kolejny hipster.

Ostatni Dech (6)

Podobne zdjęcie było już wcześniej, ale zamieszczam ponownie – widać na nim jakie męczarnie dzielnie znosi konctrukcja Ibizy.

Ostatni Dech (7)

Golf pojawiał się na każdym z wyścigów, na którym miałem okazję być, a opuściłem jedynie dwa.

Ostatni Dech (8)

Widoczna na zdjęciu Mazda 323 była na sprzedaż na Allegro, przygotowana do wyścigu. Cena 1400 zł.

Ostatni Dech (9)

Mimo paru fajnych gadżetów, ten Golf II co chwila miewał problemy. Szczególnie po dachowaniu, zdjęcie jak wyglądał znajdziecie w dalszej części w galerii.

Ostatni Dech (10)

Czyjnik parkowania. O dziwo tył samochodu nie został uszkodzony podczas wyścigu, może jest to sposób?

Ostatni Dech (11)

Ciekawe malowanie, wygląda na to że z sieci. Dziwne, bo samochód wyglądał na niemiecki, chciało im się bawić w ten sposób?