Wyniki konkursu

Konkurs eSKY zakończony! Przypomnę, że pytanie konkursowe brzmiało: „Wymień pięć linii lotniczych, których bilety można zakupić poprzez witrynę www.esky.pl. Napisz, gdzie najchętniej chciałbyś polecieć.” Nagrodą były bony na zakup biletu lotniczego wraz z hotelem poprzez witrynę sponsora – eSKY.

Zwycięzcą konkursu jest Piotr z Kętrzyna:

Odpowiedz na pierwszą część brzmi:
1. British Airways
2. Lufthansa
3. Air France
4. Swiss
5. LOT

Najchętniej chciałbym polecieć… ?

Rozmyślając nad drugą część pytania, starałem się wybrać miejsce w które mógłbym zabrać ze sobą najważniejsza kobietę mojego życia. Poza tym łączyłbym tą podróż ze swoja pasją, z hobby które od jakiegoś czasu uskuteczniam.
Miejscem, które spełnia warunki postawione powyżej, jest Rzym. Miasto we Włoszech, które są właścicielem marki samochodów FIAT. Mam w swoim garażu Fiata 125p w wersji kombi. Odbudowa tego auta trwa już prawie rok. I myślę, że wizyta w mieście, w którym jest szansa na odnalezienia podobnego egzemplarza byłaby dla mnie wyjątkowym prezentem i motywacja do dalszych prac. Byłyby to też na pewno niezapomniane wakacje, dla najbardziej wyjątkowej kobiety na świecie, którą bym tam ze sobą zabrał. Jako, że pochodzi z wielodzietnego domu nigdy nie podróżowała, nigdy tak daleko. Najbardziej ucieszyła by ją wizyta w Watykanie. Tego jestem pewny.
Chciałbym, aby ten weekend był dla Niej niespodzianką, o której będzie mogła opowiadać i mile wspominać przez lata. W końcu zasługuje na to jak nikt inny na świecie. Moja najukochańsza i najdroższa MAMA.

 

Na uwagę zasługuje również odpowiedź Pawła z Krakowa. Niestety, nagroda jest tylko jedna:

Linie, z ktorymi wspolpracuje esky tonp. : Lot, Ryanair, Lufthansa, British Airways oraz Delta Air Lines. Najchętniej odpwiedzilbym Budapeszt, gdyż obecnie jest tam „nasza” Dama z Łasiczką, jest tanio i nie ma tam jeszcze epidemi świńskiej grypy. No i jak wszyscy wiemy Polak i Węgier dwa bratanki, do bitki i do szklanki.  Ponadto korzystając z okazji chciałbym pozdrowić zespół FREE WALKING TOUR z Krakowa i wszystkich odwiedzających stronę www.125p.eu

Moim zdaniem bardzo dobry wybór. Na Węgrzech znajduje się spora grupa sympatyków Polskiego Fiata 125p. Na dowód przedstawiam stronę www.polski.hu oraz film, na którym również można odnaleźć 125p, czy też inny pojazd prosto z FSO – Warszawę.