Konkurs

Czas na zapowiadany konkurs :) Przypominam, że można wygrać kupon o wartości 250 PLN, uprawniający do zniżki przy zakupie pakietu w postaci hotelu oraz biletetu lotniczego. Dodatkowo zwycięzca otrzyma szansę na wygranie weekendowego pobytu w Barcelonie oraz weekendowego pobytu wraz z przelotem w Rzymie.

Pytanie konkursowe brzmi:
„Wymień pięć linii lotniczych, których bilety
można zakupić poprzez witrynę www.esky.pl. Napisz, gdzie najchętniej chciałbyś polecieć.”

Pierwsza część pytania nie jest trudna, wystarczy wejść na stronę eSKY. A to, gdzie chcielibyście się wybrać, zależy już tylko od Was. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mail konkurs(at)125p.eu (litery 'at’ proszę zamienić na '@’). Autor najciekawszej wypowiedzi, oprócz kuponów rabatowych, otrzyma szansę na wygrania dodatkowych nagród od eSKY (weekendowy pobyt w Barcelonie lub Rzymie). Kupon wykorzystać można w trakcie pięciu transakcji, a jego ważność wygasa w czerwcu przyszłego roku. Na odpowiedzi czekamy do dnia 13 listopada. Kto wie, może w Rzymie będziecie mogli zobaczyć włoskie 125p, jak ze zdjęcia poniżej…

Sponsor konkursu – eSKY – jest obecnie liderem na rynku sprzedaży biletów online w Polsce, ponadto rozpoczął swoją działalność również w Bułgarii oraz Rumunii. Dzięki współpracy z Expedią klienci odwiedzający witrynę eSKY otrzymali dostęp do bazy ponad 100 tysięcy hoteli. Dzięki temu witryna stała się Internetowym Centrum Podróży, którego użytkownicy mają możliwość rezerwacji całej wycieczki, a nawet stworzenia własnego „pakietu” na całą ich podróż.

Życzę wszystkim powodzenia! :)