Archiwa kategorii: Media

Czyli witryna www.125p.eu w mediach

Złote Strony Wprost strona marca 2012

Z radością informuję, iż nasz mój blog został wyróżniony tytułem Złotej Strony „Wprost” marca 2012. Za wyróżnienie dziękuję! :) Blog weźmie udział w konkursie na Złotą Stronę Roku, w którym zwycięzcę wyłonią internauci w głosowaniu SMS-owym. Zostanie ono przeprowadzone w dniach między 1 lutego a 30 kwietnia 2013, po wybraniu kompletu stron miesiąca z 2012 r.

 
Złote strony

Brand New Media o 125p.eu

W dziale Media publikowane są wpisy dotyczące informacji zamieszczonych w innych mediach, a mówiących o blogu www.125p.eu. Tym razem na jego temat wypowiedział się Brand New Media, twórca sieci Blogvertising.pl. Pełną informację znajdziecie pod tym adresem, a zamieszczone informacje o blogu, poniżej:

Wśród blogerów – miłośników motoryzacji, są też piszący o wybranym modelu auta. Na blogu www.125p.eu autor, którego pasją są pojazdy z epoki PRL-u, a w szczególności Fiat 125p, dzieli się swoim hobby z czytelnikami. Bloger szczegółowo przedstawia początki i przebieg swojego zainteresowania Fiatem 125p. „Moje zainteresowanie Polskimi Fiatami zaczęło się w roku 2004. Wtedy to mój brat wraz ze swoim współpracownikiem zakupili Fiata od starszego Pana z Gdynii (…) Właściciel zakupił go w roku 1986. Walutą były oczywiście dewizy. Przez pierwszy rok pojazd służył jako taksówka w trójmieście, a włącznik oznakowania dachowego “Taxi” zachował się z w samochodzie do dnia dzisiejszego”. Na blogu wszelakie informacje dotyczące Fita 125p, między innymi: ciekawostki, historia, opisy samochodu i modyfikacji modelu. Wszystko udokumentowane zdjęciami.

Fiat 125p – „Perełki z Anonsów”

Czasopismo i portal anonse.pl jest znane pewnie większości osób z województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i nie tylko. Tak się składa, że jakiś czas temu na jego okładce zagościło zdjęcie mojego niebieskiego Fiata „Taxi”. Nagłówek mógł sugerować, że jest na sprzedaż. Nic bardziej mylnego :) Nie zamierzam się go pozbyć. Zdjęcia z bloga posłużyły jako materiał do artykułu związanego z Fiatem 125p, jego historią oraz ciekawostkami związanymi z ogłoszeniami sprzedaży. Zdjęcia artykułu zobaczyć możecie poniżej, a wkrótce ten i inne dostępne będą również w dziale „Motoryzacja – artykuły” na wspomnianym portalu czasopisma Anonse.

Anonse-125p

Wnioski z artykułu – owszem, możemy jeszcze znaleźć Fiata 125p w dobrej cenie. Może stać się to dla nas pewnego rodzaju „inwestycją alternatywną” i z czasem zwrócić się z nawiązką. Szczególnie, jeśli włożymy w niego nieco pracy, wysiłku, pieniędzy i – co najważniejsze – serca :)

Anonse-125p (3)

Anonse-125p (4)

Anonse-125p (2)