Fiat 125p kombi na sprzedaż

Witam, poniżej ogłoszenie sprzedaży Fiata, który kilkukrotnie gościł na naszym blogu.
Ogłoszenie znajdziecie w serwisie otoMoto, a opis poniżej oraz w linkach u samego dołu wpisu. Jeśli komuś zależy na doskonałej bazie do odbudowy – naprawdę warto. W Fiata włożono masę pracy, czasu, pieniędzy i serca. Potrzeba naprawdę niewiele więcej, aby cieszyć się porządnie wyglądającym klasykiem z duszą.

Fiat 125p kombi na sprzedaz

Witam.

Zostałem zmuszony sprzedać swój „projekt” odbudowy Fiata 125p Kombi. Bardzo rzadkie autko w wersji kombi. Tym egzemplarzem lekarze dojeżdżali do chorych. To nie jest karetka, ale wersja cywilno/sanitarna.

Auto jeździło w Domu Starców w moim mieście. Za namową brata bardzo ambitnie podszedłem do renowacji i odbudowy kombiaka.
Wymieniony cały układ hamulcowy: nowe przewody metalowe, nowe przewody gumowe, płyn, 4 nowe tarcze, zestaw klocków i zregenerowane zaciski.Tłumik od początku do końca nowy, złozony jak z fabryki. Silnik ma nowy filtr powietrza, nowy filtr oleju i oczywiście wymieniłem olej. Brak jakiegokolwiek wycieku. Zawieszenie z przodu wymienione na nowe, 4 nowe tuleje na resorach z tyłu. Wyczyszczony i zakonserwowany zbiornik paliwa. W aucie 4 felgi z „motylkami” i do tych felg 4 dekielki chromowane. Załozone opony letnie jak nówki. W samochodzie brązowa skóra(skaja), tylna kanapa dzielona. Na zdjęciach tego nie widać, ale mam 100% części do tego auta. A nawet więcej, ponieważ posiadam również hak, i inne cześci które zdobywałem podczas remontu. Wspawane nowe progi, zaspawane wady w podłodze i zakonserwowane miejsca spawów. Mam w zupełności wszystko do skończenia auta (drzwi również). Do pracy została tylko „blacharka”, czyli to co widac na zewnatrz.

Proszę o wszystko pytać. Jeśli ktoś się tym interesuje to wie jak ciężko zdobywa się niektóre części do wersji takich jak kombi we fiacie 125p. Ja sprzedaję fiata razem z tymi częściami (np brakujące na zdjęciu kratki nawiewu leżą już w garażu, albo klamka tylnej klapy). Auto odpala i jeździ.

Sprzedaje z powodów zdrowotnych. Nie wyobrazam sobie innego powodu który zmusiłby mnie do sprzedaży.

Pozdrawiam serdecznie Piotr

Dla zainteresowanych: o moim fiacie:

Fiat 125p kombi
Walka z wiatrakami