Szablon witryny WWW Starbis

Wśród wielu dostępnych szablonów WordPressa niekiedy natychmiast da się zauważyć te, które zasługują na szczególną uwagę. Poprzez swoją wielofunkcyjność, nowoczesność oraz po prostu dobry design potrafią wyróżnić się na tle innych. Wśród takich szablonów jest szablon Starbis.

starbis_website_template-2

Już po dotychczas dodanych opiniach widać, że szablon zdaje egzamin – dotychczas pojawiło się 8 ocen, wśród których WSZYSTKIE z nich to to opinie pozytywne. Opinie pochodzą z wielu różnych branż, gdyż i sam szablon posiada kilka domyślnych układów z narzędziami to utworzenia:

  1. Bloga
  2. Portfolio
  3. Sklepu internetowego
  4. Czy też witryny firmowej, z funkcjami takimi jak utworzenie elementów odpowiadających za podstronę „O nas”, przedstawienia „Partnerów”, dotychczas zebranych opinii o naszej firmie.

 

Szablon nie posiada co prawda gotowej wersji dla jednego z popularnych systemów zarządzania treścią takich jak WordPress, ale dla wszystkich tych którzy wolą nie zajmować się kodowaniem szablonu z pomocą przychodzi narzędzie, które standardowo dodawane jest do szablonu – edytor Novi Builder. Jak wygląda w praktyce możecie zobaczyć po przejściu pod ten adres lub na poniższym zrzucie.

starbis_website_template-1

Przy pomocy przejrzystego i intuicyjnego edytora można samodzielnie, bez znajomości kodu źródłowego edytować poszczególne elementy szablonu. Kiedy uznamy, że jest on już gotowy do użycia, wystarczy nacisnąć przycisk „Generate your site”, aby wygenerować odpowiednie dla nas pliki do umieszczenia na serwerze.

O dobrą widoczność gotowej witryny w Internecie zadbać możemy przy pomocy szeregu elementów odpowiadających za poprawną strukturę treści: nagłówki, elementy tekstowe czy też wewnętrzne linkowanie, które możemy skonfigurować bezpośrednio we wspomnianym już wyżej edytorze.

Podsumowując. Starbis jest naprawdę przyjemnym w użyciu szablonem z wieloma możliwościami. Pomimo dużej ilości dostępnym opcji, jego obsługa nie powinna przysparzać problemów. Do tego wygląda naprawdę dobrze. Jego demo zobaczyć możecie pod tym adresem.

 

Moja ocena: 5/5

Standardowy koszt zakupu wynosi 313 zł.


Podobne wpisy: