Konkurs – do wygrania bony rabatowe eSKY

125p na pierwszy rzut oka z lotnictwem nie ma wiele wspólnego, jednak Polskie Linie Lotnicze Lot nie raz wspierały Polskiego Fiata nach trasach rajdowych. Co więcej, Polski Fiat 125p dominował na lotniskach jako „Follow Me Car”. To za nim podążały ogromne Jumbo Jety na lotnisku EWPA, czyli Warszawa – Okęcie.

Już wkrótce na łamach bloga, dla wszystkich którzy latają w przestworzach,  przeprowadzony zostanie konkurs. Zwycięzca, który odpowie na zadane pytania, będzie mógł wygrać 5 kuponów rabatowych o wartości 50 zł każdy na zakupy na stronie eSKY. Serwis oferuje wyszukiwanie połączeń lotniczych spośród regularnych oraz tzw. „tanich” linii lotniczych. Ponadto poprzez witrynę można uzyskać dostęp do globalnej bazy miejsc hotelowych. Słow globalnej jest tu jak najbardziej na miejscu, gdyż  liczba wszystkich ofert sięga ponad 100 tysięcy.

Pytanie zostanie ogłoszone już w tym tygodniu, a odpowiedzi będzie można udzielać w przeciągu kolejnych dwóch. Autor najlepszej stanie się posiadaczem bonów, które można wykorzystać zarówno rezerwacji biletów, jak i hoteli. Zapraszam! :)

esky-logo

Sponsor konkursu