Jeden z lepszych 125p

To, że każdy 125p jest jednym z lepszych wiadomo nie od dziś. Są jednak takie samochody, które są łatwo zapamiętywane, tak jak ten czeski (dziękuję za poprawkę).


Modyfikacje bardzo niewielkie:

 • Lakier metalic
 • Aluminiowa atrapa przednia
 • Felgi dwuczęściowe
 • Biała tapicerka

Niby niewiele, a jak pięknie wygląda :) Kopistą nie jestem, ale sam zorganizowałem sobie takowe chromowane kierunkowskazy. Ich cena nie zachwyca – ponad 200 zł. Brak tylko atrapy, ale i na nią przyjdzie czas. Koszt nowej to ponad 1000 zł.


Podobne wpisy:

11 komentarzy do wpisu “Jeden z lepszych 125p”

 1. vezok napisał(a):

  ahh… taka atrapa to by było coś :D

 2. bstok napisał(a):

  skad jest ta atrapa ??:D

 3. Machi napisał(a):

  Heh, akurat fiacik jest z Czech ;)

 4. b.polak napisał(a):

  Dlatego napisałem „wydaje się” :) W każdym razie dzięki za informację!

 5. WROBEL1109 napisał(a):

  hejka,remontuje fiacika i poszukuje ciekawych detali jak naprzykład ramki kierunków ,taka atrapę i innych.Moge prosic o jakies namiary?

 6. b.polak napisał(a):

  Witam. Posiadam chromowane kierunkowskazy boczne z białymi kloszami (nowe), białe klosze kierunkowskazów (tył) oraz białe lampy pozycyjne wraz z kierunkowskazami (przód), a także przednie kierunkowskazy z chromowaną ramką (nowe). Ponadto chromowaną atrapę przednią, kontakt GG: 5669434 lub na stronie „O Autorze”.

 7. Jasiex napisał(a):

  Nie węgierski tyko Czeski Fachowcu od tego artykułu

 8. b.polak napisał(a):

  I napiszę raz jeszcze „Dlatego napisałem “wydaje się” :)”, chociaż pisałem to w samym artykule oraz w komentarzach, gdzie jest wzmianka o tym, że samochód jest z Czech. Nie mniej jednak dziękuję za informację „Panie Recenzencie od tego artykułu”.

 9. zet napisał(a):

  znam gościa ktory ma fiaciora z 1973 z przebiegiem 36 000 samochód wygląda jak nowy prosto od dealera
  mysle ze jest to najlepiej zachowany model fiata w polsce

 10. Ori napisał(a):

  „Jeden z lepszych” dobre sobie, jak można porównywać to dziadostwo z chromatrapą do oryginału. Jeden z lepszych to on sobie może być w swojej bandzie pseudo tuningowców, do oryginału ma się nijak.

 11. b.polak napisał(a):

  Jedni miłośnicy wolą oryginał, inni pozwalają na modyfikacje. Faktem jest jednak, że ten model się podoba i bardzo zwraca na siebie uwagę, co potwierdza np. ilość wyświetleń nagrań z tym modelem i opinie o nim, a wiele z nich pochodzi od osób, które wcześniej na 125p praktycznie nie zwracało uwagi.

Skomentuj