Wynajem 125p i innych samochodów zabytkowych

Klasyczny samochód na wesele lub kabriolet na rocznicę ślubu to coraz częstsze kierunki wyszukiwania samochodów w Polsce. Takie klasyczne samochody posiadają w swojej ofercie jedynie lokalne wypożyczalnie. Wypożyczalnie samochodów w których każdy pracownik z pasją podchodzi do nawet najmniejszego aspektu motoryzacji. Coraz większa liczba warsztatów zajmująca się odrestaurowywaniem aut oraz budową replik dla kolekcjonerów to kolejny element, który sprawia, że auta zabytkowe są coraz częściej widoczne na polskich drogach.

 

Wypożyczenie klasyków (3)

Niejednej parze młodej biorącej ślub marzy się pojechać do ślubu takim samym samochodem jak rodzice lub po prostu szukają klasycznego samochodu, który doda więcej klasy i splendoru stanowiąc jednocześnie doskonałe dopełnienie najważniejszego dnia w życiu każdych narzeczonych. Samochody klasyczne to także sposób na niezapomniany wieczór kawalerski czy imprezę firmową czy inne okoliczności.

Wypożyczenie klasyków (2)
Poszukiwanie czegoś co wyróżnia, co daje element niepowtarzalności i sprawi, że każdy zapamięta ten dzień na zawsze. Dobre nowe samochody przestały w ostatnim czasie być czymś ekskluzywnym a ich widok czy możliwość wypożyczenia Ferrari, Maserati czy innych samochodów sportowych stają się codziennością. Salony Ferrari, Porsche oraz innych sportowych marek pojawiające się w coraz większej ilości polskich miast sprawiają, że takie auta tracą swój element niepowtarzalności. Z jednej strony cieszymy się gdy po naszych ulicach jeździ coraz więcej aut sportowych z drugiej strony samochody sportowe powszednieją i nie wzbudzają takich emocji jak kiedyś.

Wypożyczenie klasyków (5)

Coraz większa liczba osób wyszukuje w internecie informacji na temat aut klasycznych oraz możliwości wypożyczenia tego typu samochodów – komentuje Krzysztof Marcinowski właściciel porównywarki wypożyczalni samochodów Rentcar.pl. Rośnie także grupa pasjonatów zajmująca się odrestaurowywaniem samochodów na swój własny użytek. Pasja oraz chęć posiadania samochodu jak żaden inny sprawiają, że godziny ciężkiej pracy „się opłacają”.

Artykuł przy współpracy z Rentcar.pl

Powyższe zdjęcia pochodzą z wesela mojego brata, więcej zdjęć na http://www.125p.eu/fso-125p-wesele/

 

 


Podobne wpisy: