Koszulki z Fiatem 125p

Kiedyś, dawno dawno temu, kupiłem sobie koszulkę z dużym Fiatem… Wtedy jeszcze nie byłem takim psychopatą jak teraz. Nadruk jaki się na niej znajdował to dumny tekst „Easy Riders” oraz rysunek milicyjnego Fiata 125p. Z czasem jednak stała się moją ulubioną, zakładaną tylko na największe uroczystości ;) Nadruk ten znajdziecie poniżej (wybaczcie, że jest już nieco podniszczony). Ostatnio u tego samego procudenta (Cropp) znów pojawił miły akcent z Dużym Fiatem. Przedstawiona poniżej bluza z nadrukiem „One Hundred Twenty Five„. Teraz obie z nich mogę nosić na zmianę albo nawet na raz! :)

Kiedyś koszulki z 125p można było kupić co najwyżej na allegro. Dziś już jest nieco inaczej. Mam nadzieję że tego typu gadżety będą pojawiały się w sklepach coraz częściej.

koszulki-fiat-125p (3)

koszulki-fiat-125p (5)koszulki-fiat-125p koszulki-fiat-125p (2) koszulki-fiat-125p (4)


Podobne wpisy:

6 komentarzy do wpisu “Koszulki z Fiatem 125p”

 1. Kamil napisał(a):

  Siemanko, poluje na tą koszulkę z Cropp’a !! U mnie w mieście jest tylko jedna sztuka w rozmiarze M i kolorze zielonym :( Jeśli mogłbyś mi załatwić taką jak na zdjęciach to proszę o kontakt !! Pokryje wszelkie koszty z nawiązką. Bardzo zależy mi na tym !!

 2. Kamil napisał(a):

  Z tym, że chodzi o t-shirt z krótkim rękawkiem :)

 3. b.polak napisał(a):

  W dniu wczorajszym odwiedziłem sklep w Elblągu, ale pozostały jedynie koszulki koloru zielonego. Niestety nie wiem w jakim rozmiarze.

 4. b.polak napisał(a):

  Niestety, tą z krótkim rękawkiem kupiłem parę lat temu. Pamiętam, że dostępne były w kolorze czarnym oraz zielonym. Na zielonej nadruk Fiata był znacznie wyraźniejszy. Aby zobaczyć i rozpoznać samochód na koszulce przedstawionej na zdjęciu trzeba się dobrze przyjrzeć.

 5. Żur napisał(a):

  Koszulka bardzo fajna, udało mi się wczoraj kupić ostatnią w sklepie. Jedyne do czego bym się przyczepił, to fakt, że mogli sie troche bardziej postarać. Bardzo przypomina samochód z tej aukcji (szczególne drugie zdjecie – nawet ujęcie podobne :P)
  http://allegro.pl/item863252506_lada_21061_standard_berlina_1500_s.html
  Ale mimo to fajny gadżecik.

Skomentuj