Kazik 39 i pół – wypadek

Wszyscy, którzy widzieli ostatni odcinek serialu „39 i pół” zostali niemile zaskoczeni. Szczególnie, jeśli tak jak ja są miłośnikami Fiata 125p. Otóż Patryk rozbija „Kazika” na drzewie. Dlaczego? Oczywiście zniszczeniu pojazdu znów winna jest kobieta – Patryka zostawiła dziewczyna. Czy zobaczymy „Kazika” w kolejnych odcinkach?

Tymczasem „Kazik” wcale nie został rozbity. Stanowił nagrodę w jednym z konkursów związanych z serialem. Teraz pewnie jeździ gdzieś po Polsce, a kto wie, może wybrał się na jakąś zagraniczną wycieczkę. Może do Hollywood, w końcu to gwiazda :)


Podobne wpisy:

10 komentarzy do wpisu “Kazik 39 i pół – wypadek”

 1. pasjonatka napisał(a):

  Muszę się nie zgodzić z podaną przyczyną rozbicia „Kazika” w serialu „39 i pół”, jeżeli dogłębnie zbada się sprawę to jak zwykle facet zaczął!!! We wcześniejszych odcinkach to Patryk znudził się życiem z ciężarną żoną i ją zostawił, a ona tylko mu to przypomniała w ostatnim odcinku w dość orginalny sposób :) jak na kobietę przystało :P Moim zdaniem wina leży po środku, a nie cyt.”Oczywiście zniszczeniu pojazdu znów winna jest kobieta – Patryka zostawiła dziewczyna”. :)Pozdrawiam

 2. ShuyGiven-OL napisał(a):

  Nie oglądam tego serialu i nie znam niuansów towarzyskich ,które targają głównymi bohaterami ale żeby z powodu kobiety niszczyć Kazika to grube przegięcie!!! Inne auto w stylu plastik z Korei tudzież jakiś Opel niech biją w każdym odcinku ale żeby tak Fiatem w słup…..PROFANACJA! O zgrozo!!!Na pohybel…

 3. jjak napisał(a):

  z zgadzam się z tym co było w wcześniej do końca sezonu zostały 2 odcinki

 4. Żur napisał(a):

  Kazik znalazł juz nowego nabywce. Ale ten chyba się juz nim nacieszył bo wystawił go na allegro. No i ciekawą może dostac za niego cenę.

 5. jhjg napisał(a):

  kazik stoi za okolo 12 tys zl

 6. jjak napisał(a):

  w ostatnim odcinku kazik wrucił do żwych i miał sie dobrze .dowiuz marte do szpitala

 7. Pawlik napisał(a):

  Witam może wie ktoś gdzie teraz przebywa wielbiony przez wszystkich fiat 125p Kazik ?? Prosił bym o odpowiedz .Dziękuję.

 8. adek201 napisał(a):

  Kazik podobno jest w muzeum FSO w WARSZAWIE. Ale ja mówie podobno.

 9. dhxg napisał(a):

  Kazik z 39 pół żyje bo na drzewie skończył dubler też na czarnych rejestracjach.

 10. gghdc napisał(a):

  Kazik żyje tylko napisze czemu niema czarnych rejestracji tylko białe i niema naklejki bo jak go Patryk rozbił to bo. Oryginalny Kazik był rozbity i jak go naprawili a w dodatku bo w wypadku rozbiła się szyba i nie ma naklejki na szybie. a rejestracje są białe dlatego że czarne z przodu się rozwaliły a jak z przodu się rozwaliły to musieli też z tył wymienić. A Patryk żył dla tego bo zamiast niego był dubler Kaskader naprawde!

Skomentuj