Fiat 125p – „Perełki z Anonsów”

Czasopismo i portal anonse.pl jest znane pewnie większości osób z województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i nie tylko. Tak się składa, że jakiś czas temu na jego okładce zagościło zdjęcie mojego niebieskiego Fiata „Taxi”. Nagłówek mógł sugerować, że jest na sprzedaż. Nic bardziej mylnego :) Nie zamierzam się go pozbyć. Zdjęcia z bloga posłużyły jako materiał do artykułu związanego z Fiatem 125p, jego historią oraz ciekawostkami związanymi z ogłoszeniami sprzedaży. Zdjęcia artykułu zobaczyć możecie poniżej, a wkrótce ten i inne dostępne będą również w dziale „Motoryzacja – artykuły” na wspomnianym portalu czasopisma Anonse.

Anonse-125p

Wnioski z artykułu – owszem, możemy jeszcze znaleźć Fiata 125p w dobrej cenie. Może stać się to dla nas pewnego rodzaju „inwestycją alternatywną” i z czasem zwrócić się z nawiązką. Szczególnie, jeśli włożymy w niego nieco pracy, wysiłku, pieniędzy i – co najważniejsze – serca :)

Anonse-125p (3)

Anonse-125p (4)

Anonse-125p (2)


Podobne wpisy:

4 komentarze do wpisu “Fiat 125p – „Perełki z Anonsów””

 1. vcr napisał(a):

  Bardzo fajna sprawa widziec swojego kanta w gazecie:)

 2. prokpok napisał(a):

  gratki! ;d

 3. ShuyGiven napisał(a):

  Widzę Bartłomieju, że Twoj blog staje się coraz bardziej pożądanym kąskiem dla czytelników parających się Dużymi Fia(U)tami. Pogratulować systematyczności i formuły. Prosimy o jeszcze. Pozdrowienia z miasta wojewódzkiego Olsztynem zwanego.

 4. H17M4N napisał(a):

  To auto jest marzeniem, świętym gralem do którego dążę, nie mam jeszcze prawa jazdy, autko mam już upatrzone.
  Ile tak pi razy drzwi, mogła by kosztować renowacja takiego cudeńka?
  błotniki zjedzone, korozja, zniszczone felgi, ogólnie samochód wysłużony, tyle, że silnik dobry.
  Warto się pchać w renowacje ?
  Pozdrawiam

Skomentuj